Kopen IRF830AS met BYCHPS
Koop met garantie
| VGS (th) (Max) @ Id: | 4.5V @ 250µA |
|---|---|
| Technologie: | MOSFET (Metal Oxide) |
| Leverancier Device Pakket: | D2PAK |
| Serie: | - |
| Rds On (Max) @ Id, VGS: | 1.4 Ohm @ 3A, 10V |
| Vermogensverlies (Max): | 3.1W (Ta), 74W (Tc) |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB |
| Andere namen: | *IRF830AS |
| Temperatuur: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | IRF830AS |
| Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds: | 620pF @ 25V |
| Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs: | 24nC @ 10V |
| FET Type: | N-Channel |
| FET Feature: | - |
| Uitgebreide beschrijving: | N-Channel 500V 5A (Tc) 3.1W (Ta), 74W (Tc) Surface Mount D2PAK |
| Drain naar de Bron Voltage (Vdss): | 500V |
| Beschrijving: | MOSFET N-CH 500V 5A D2PAK |
| Current - Continuous Drain (Id) @ 25 ° C: | 5A (Tc) |
| Email: | [email protected] |