ISC1812BN3R3J
ISC1812BN3R3J
Onderdeel nummer:
ISC1812BN3R3J
Fabrikant:
Dale / Vishay
Beschrijving:
FIXED IND 3.3UH 357MA 550 MOHM
Leid Free Status / RoHS Status:
Bevat lood / RoHS non-compliant
beschikbare kwaliteit:
18548 Pieces
Data papier:
ISC1812BN3R3J.pdf
Invoering
Kopen ISC1812BN3R3J met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Type:Wirewound
Tolerantie:±5%
Leverancier Device Pakket:1812
Size / Dimension:0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
afscherming:Shielded
Serie:ISC-1812
ratings:-
Q @ Freq:30 @ 7.96MHz
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:1812 (4532 Metric)
Temperatuur:-55°C ~ 125°C
montage Type:Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Materiaal - Core:Powdered Iron
Fabrikant Standaard Levertijd:18 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:ISC1812BN3R3J
Inductie:3.3µH
Hoogte - Zittend (Max):0.134" (3.40mm)
Frequentie - Test:7.96MHz
Frequentie - Zelfresonantiefrequentie:61MHz
Uitgebreide beschrijving:3.3µH Shielded Wirewound Inductor 357mA 550 mOhm Max 1812 (4532 Metric)
Beschrijving:FIXED IND 3.3UH 357MA 550 MOHM
DC Resistance (DCR):550 mOhm Max
Huidige score:357mA