ISC1812BN470K
ISC1812BN470K
Onderdeel nummer:
ISC1812BN470K
Fabrikant:
Dale / Vishay
Beschrijving:
FIXED IND 47UH 183MA 2.1 OHM SMD
Leid Free Status / RoHS Status:
Bevat lood / RoHS non-compliant
beschikbare kwaliteit:
16029 Pieces
Data papier:
ISC1812BN470K.pdf
Invoering
Kopen ISC1812BN470K met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Type:Wirewound
Tolerantie:±10%
Leverancier Device Pakket:1812
Size / Dimension:0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
afscherming:Shielded
Serie:ISC-1812
ratings:-
Q @ Freq:50 @ 2.52MHz
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:1812 (4532 Metric)
Temperatuur:-55°C ~ 125°C
montage Type:Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Materiaal - Core:Ferrite
Fabrikant Standaard Levertijd:18 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:ISC1812BN470K
Inductie:47µH
Hoogte - Zittend (Max):0.134" (3.40mm)
Frequentie - Test:2.52MHz
Frequentie - Zelfresonantiefrequentie:9MHz
Uitgebreide beschrijving:47µH Shielded Wirewound Inductor 183mA 2.1 Ohm Max 1812 (4532 Metric)
Beschrijving:FIXED IND 47UH 183MA 2.1 OHM SMD
DC Resistance (DCR):2.1 Ohm Max
Huidige score:183mA