Kopen ISL28233FRZ met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Supply, Single / Dual (±): | 1.8 V ~ 6 V, ±0.825 V ~ 3 V |
|---|---|
| Voltage - Input Offset: | 2µV |
| Leverancier Device Pakket: | 8-DFN (3x3) |
| slew Rate: | 0.2 V/µs |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | 8-VDFN Exposed Pad |
| Output Type: | Rail-to-Rail |
| Temperatuur: | -40°C ~ 125°C |
| Aantal circuits: | 2 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 2 (1 Year) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 6 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | ISL28233FRZ |
| Gain Bandwidth Product: | 400kHz |
| Uitgebreide beschrijving: | Zero-Drift Amplifier 2 Circuit Rail-to-Rail 8-DFN (3x3) |
| Beschrijving: | IC OPAMP CHOPPER 400KHZ RRO 8DFN |
| Current - Supply: | 18µA |
| Current - Output / Channel: | 19mA |
| Current - Input Bias: | 180pA |
| Amplifier Type: | Zero-Drift |
| -3dB bandbreedte: | - |
| Email: | [email protected] |