Kopen ISL3159EIRZ met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Levering: | 4.5 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Type: | Transceiver |
| Leverancier Device Pakket: | 10-DFN (3x3) |
| Serie: | - |
| Ontvanger Hysterese: | 28mV |
| Protocol: | RS422, RS485 |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | 10-VFDFN Exposed Pad |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| Aantal Drivers / Ontvangers: | 1/1 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 12 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | ISL3159EIRZ |
| Uitgebreide beschrijving: | 1/1 Transceiver Half RS422, RS485 10-DFN (3x3) |
| tweezijdig: | Half |
| Beschrijving: | IC TXRX 5V RS485 RS422 10DFN |
| Datasnelheid: | 40Mbps |
| Email: | [email protected] |