Kopen ISL6227IRZ-T met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Output: | 0.9 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Voltage - Input: | 5 V ~ 28 V |
| Leverancier Device Pakket: | 28-QFN (5x5) |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 28-VFQFN Exposed Pad |
| Temperatuur: | -40°C ~ 100°C |
| Aantal uitgangen: | 2 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 15 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | ISL6227IRZ-T |
| Uitgebreide beschrijving: | - Controller, DDR Voltage Regulator IC 2 Output 28-QFN (5x5) |
| Beschrijving: | IC CONTROLLER DDR, DDR2 28QFN |
| toepassingen: | Controller, DDR |
| Email: | [email protected] |