Kopen ISL62771IRTZ met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Output: | 0.006 V ~ 1.55 V |
|---|---|
| Voltage - Input: | 4.5 V ~ 25 V |
| Leverancier Device Pakket: | 40-TQFN (5x5) |
| Serie: | Robust Ripple Regulator™ (R3) |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | 40-VFQFN Exposed Pad |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| Aantal uitgangen: | 2 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 10 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | ISL62771IRTZ |
| Uitgebreide beschrijving: | Robust Ripple Regulator™ (R3) Controller, AMD Fusion™ SVI 2.0 CPU GPU Voltage Regulator IC 2 Output 40-TQFN (5x5) |
| Beschrijving: | IC PWM CTRLR MULTIPHASE 40TQFN |
| toepassingen: | Controller, AMD Fusion™ SVI 2.0 CPU GPU |
| Email: | [email protected] |