Kopen ISL6312ACRZ-T met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Output: | 0.38 V ~ 1.6 V |
|---|---|
| Voltage - Input: | 5 V ~ 12 V |
| Leverancier Device Pakket: | 48-QFN (7x7) |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 48-VFQFN Exposed Pad |
| Temperatuur: | 0°C ~ 70°C |
| Aantal uitgangen: | 1 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 6 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | ISL6312ACRZ-T |
| Uitgebreide beschrijving: | - Controller, Intel VR10, VR11, AMD CPU Voltage Regulator IC 1 Output 48-QFN (7x7) |
| Beschrijving: | IC CTRLR PWM 4PHASE BUCK 48-QFN |
| toepassingen: | Controller, Intel VR10, VR11, AMD CPU |
| Email: | [email protected] |