Kopen ISL6328AIRZ met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Output: | 0.0125 V ~ 1.55 V |
|---|---|
| Voltage - Input: | 5 V ~ 12 V |
| Leverancier Device Pakket: | 48-QFN (6x6) |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | 48-VFQFN Exposed Pad |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| Aantal uitgangen: | 2 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | ISL6328AIRZ |
| Uitgebreide beschrijving: | - Controller, AMD SVI Voltage Regulator IC 2 Output 48-QFN (6x6) |
| Beschrijving: | IC CTRLR PWM SYNC BUCK DL 48QFN |
| toepassingen: | Controller, AMD SVI |
| Email: | [email protected] |