Kopen ISL6413IR met BYCHPS
Koop met garantie
| w / Supervisor: | No |
|---|---|
| w / Sequencer: | No |
| w / LED Driver: | No |
| Voltage / Current - Output 3: | 2.85V, 200mA |
| Voltage / Current - Output 2: | 2.84V, 300mA |
| Voltage / Current - Output 1: | 1.8V, 400mA |
| Voltage - Levering: | 3 V ~ 3.6 V |
| topologie: | Step-Down (Buck) Synchronous (1), Linear (LDO) (2) |
| Leverancier Device Pakket: | 24-QFN (4x4) |
| Serie: | - |
| Packaging: | - |
| Verpakking / doos: | 24-VFQFN Exposed Pad |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| Aantal uitgangen: | 3 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 2 (1 Year) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | ISL6413IR |
| Functie: | Any Function |
| Frequentie - Schakelen: | 750kHz |
| Uitgebreide beschrijving: | Linear And Switching Voltage Regulator IC 3 Output Step-Down (Buck) Synchronous (1), Linear (LDO) (2) 750kHz 24-VFQFN Exposed Pad |
| Beschrijving: | IC REG TRPL BCK/LINEAR 24-QFN |
| Email: | [email protected] |