Kopen ISL6566ACRZ-T met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Output: | 0.8 V ~ 1.6 V |
|---|---|
| Voltage - Input: | 3 V ~ 12 V |
| Leverancier Device Pakket: | 40-QFN (6x6) |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 40-VFQFN Exposed Pad |
| Temperatuur: | 0°C ~ 70°C |
| Aantal uitgangen: | 1 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 2A (4 Weeks) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | ISL6566ACRZ-T |
| Uitgebreide beschrijving: | - Controller, Intel VRM9, VRM10, AMD Hammer Applications Voltage Regulator IC 1 Output 40-QFN (6x6) |
| Beschrijving: | IC CTRLR PWM 3PHASE BUCK 40-QFN |
| toepassingen: | Controller, Intel VRM9, VRM10, AMD Hammer Applications |
| Email: | [email protected] |