Kopen ISL6610ACRZ-T met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Levering: | 4.5 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Leverancier Device Pakket: | 16-QFN (4x4) |
| Serie: | - |
| Rise / Fall Time (Typ): | 8ns, 8ns |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 16-VQFN Exposed Pad |
| Temperatuur: | 0°C ~ 125°C (TJ) |
| Input Frequency: | 4 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | ISL6610ACRZ-T |
| Logische Spanning - VIL, VIH: | - |
| Input Type: | Non-Inverting |
| High Voltage Side - Max (Bootstrap): | 36V |
| Gate Type: | N-Channel MOSFET |
| Uitgebreide beschrijving: | Half-Bridge Gate Driver IC Non-Inverting 16-QFN (4x4) |
| Gedreven configuratie: | Half-Bridge |
| Beschrijving: | IC MOSFET DRVR DUAL SYNC 16-QFN |
| Current - Peak Output (Bron, Zink): | -, 4A |
| Base-emitterverzadigingsspanning (Max): | Synchronous |
| Email: | [email protected] |