Kopen ISL6720AARZ met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Output: | 5V, 0 V ~ 20 V, 0 V ~ 15 V |
|---|---|
| Voltage - Input: | 18 V ~ 80 V |
| Voltage - Dropout (standaard): | - |
| Leverancier Device Pakket: | 11-DFN (4x4) |
| Serie: | - |
| regulator Topologie: | Positive Fixed and Adjustable |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | 11-VFDFN Exposed Pad |
| Temperatuur: | -40°C ~ 105°C |
| Aantal Regulators: | 3 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | ISL6720AARZ |
| Uitgebreide beschrijving: | Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed and Adjustable Output 5V, 0 V ~ 20 V, 0 V ~ 15 V 25mA, 125mA, 50mA 11-DFN (4x4) |
| Beschrijving: | IC REG LDO 5V/ADJ 11DFN |
| Current - Output: | 25mA, 125mA, 50mA |
| Current - Limit (Min): | 30mA, 225mA, 80mA |
| Email: | [email protected] |