Kopen ISL89167FBEAZ met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Levering: | 4.5 V ~ 16 V |
|---|---|
| Leverancier Device Pakket: | 8-SOIC-EP |
| Serie: | - |
| Rise / Fall Time (Typ): | 20ns, 20ns |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Exposed Pad |
| Temperatuur: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Input Frequency: | 2 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | ISL89167FBEAZ |
| Logische Spanning - VIL, VIH: | 1.22V, 2.08V |
| Input Type: | Inverting |
| Gate Type: | N-Channel MOSFET |
| Uitgebreide beschrijving: | Low-Side Gate Driver IC Inverting 8-SOIC-EP |
| Gedreven configuratie: | Low-Side |
| Beschrijving: | IC MOSFET DRIVER 2CH 6A 8SOIC |
| Current - Peak Output (Bron, Zink): | 6A, 6A |
| Base-emitterverzadigingsspanning (Max): | Independent |
| Email: | [email protected] |