Kopen ISL9506HRZ met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Supply (Vcc / Vdd): | 4.75 V ~ 5.25 V |
|---|---|
| topologie: | Buck |
| Synchronous Rectifier: | - |
| Leverancier Device Pakket: | 40-QFN (6x6) |
| Serie: | Robust Ripple Regulator™ (R3) |
| Seriële interfaces: | - |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | 40-VFQFN Exposed Pad |
| Output Type: | PWM Signal |
| Uitgangsfasen: | 3 |
| Uitgangsconfiguratie: | Positive |
| Temperatuur: | -10°C ~ 100°C (TA) |
| Aantal uitgangen: | 3 |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 2 (1 Year) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | ISL9506HRZ |
| Functie: | Step-Down |
| Frequentie - Schakelen: | 200kHz ~ 500kHz |
| Uitgebreide beschrijving: | Buck Regulator Positive Output Step-Down DC-DC Controller IC 40-QFN (6x6) |
| Duur Cyclus (Max): | - |
| Beschrijving: | IC REG CTRLR BUCK 40QFN |
| Beheersfuncties: | Enable, Power Good |
| Clock Sync: | No |
| Email: | [email protected] |