Kopen ISL95831IRTZ met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Output: | 0.25 V ~ 1.52 V |
|---|---|
| Voltage - Input: | 4.5 V ~ 25 V |
| Leverancier Device Pakket: | 48-TQFN (6x6) |
| Serie: | Robust Ripple Regulator™ (R3) |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | 48-WFQFN Exposed Pad |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| Aantal uitgangen: | 2 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 11 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | ISL95831IRTZ |
| Uitgebreide beschrijving: | Robust Ripple Regulator™ (R3) Converter, Intel IMVP-7, VR12™ Voltage Regulator IC 2 Output 48-TQFN (6x6) |
| Beschrijving: | IC CONVERTER IMVP7 VR12 48TQFN |
| toepassingen: | Converter, Intel IMVP-7, VR12™ |
| Email: | [email protected] |