Kopen ISL97645IRZ-T met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Levering: | 2.7 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Leverancier Device Pakket: | 24-QFN-EP (4x4) |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 24-VFQFN Exposed Pad |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | ISL97645IRZ-T |
| Uitgebreide beschrijving: | LCD Monitor, Notebook Display PMIC 24-QFN-EP (4x4) |
| Beschrijving: | IC REG BOOST VON VCOM 24-QFN |
| Current - Supply: | 1mA |
| toepassingen: | LCD Monitor, Notebook Display |
| Email: | [email protected] |