Kopen ISL97675IRZ-TK met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning - Toevoer (Min): | 4.5V |
|---|---|
| Spanning - Toevoer (Max): | 26V |
| Voltage - Output: | 45V |
| Type: | DC DC Regulator |
| topologie: | Step-Up (Boost) |
| Leverancier Device Pakket: | 20-QFN (4x4) |
| Serie: | - |
| Packaging: | Original-Reel® |
| Verpakking / doos: | 20-VFQFN Exposed Pad |
| Andere namen: | ISL97675IRZ-TKDKR |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Aantal uitgangen: | 4 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | ISL97675IRZ-TK |
| Interne Switch (s): | Yes |
| Frequentie: | 600kHz, 1.2MHz |
| Uitgebreide beschrijving: | LED Driver IC 4 Output DC DC Regulator Step-Up (Boost) PWM Dimming 30mA 20-QFN (4x4) |
| dimmen: | PWM |
| Beschrijving: | IC LED DRVR RGLTR DIM 30MA 20QFN |
| Current - Output / Channel: | 30mA |
| toepassingen: | Backlight |
| Email: | [email protected] |