Kopen ISL97692IRTZ met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning - Toevoer (Min): | 2.4V |
|---|---|
| Spanning - Toevoer (Max): | 5.5V |
| Voltage - Output: | 26V |
| Type: | DC DC Regulator |
| topologie: | Step-Up (Boost) |
| Leverancier Device Pakket: | 16-TQFN (3x3) |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | 16-WFQFN Exposed Pad |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Aantal uitgangen: | 4 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 5 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | ISL97692IRTZ |
| Interne Switch (s): | Yes |
| Frequentie: | 400kHz ~ 1.5MHz |
| Uitgebreide beschrijving: | LED Driver IC 4 Output DC DC Regulator Step-Up (Boost) PWM Dimming 40mA 16-TQFN (3x3) |
| dimmen: | PWM |
| Beschrijving: | IC LED DRIVER RGLTR DIM 16TQFN |
| Current - Output / Channel: | 40mA |
| toepassingen: | Backlight |
| Email: | [email protected] |