Kopen IXFN32N60 met BYCHPS
Koop met garantie
| VGS (th) (Max) @ Id: | 4.5V @ 8mA |
|---|---|
| Technologie: | MOSFET (Metal Oxide) |
| Leverancier Device Pakket: | SOT-227B |
| Serie: | HiPerFET™ |
| Rds On (Max) @ Id, VGS: | 250 mOhm @ 500mA, 10V |
| Vermogensverlies (Max): | 520W (Tc) |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | SOT-227-4, miniBLOC |
| Temperatuur: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| montage Type: | Chassis Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | IXFN32N60 |
| Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds: | 9000pF @ 25V |
| Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs: | 325nC @ 10V |
| FET Type: | N-Channel |
| FET Feature: | - |
| Uitgebreide beschrijving: | N-Channel 600V 32A 520W (Tc) Chassis Mount SOT-227B |
| Drain naar de Bron Voltage (Vdss): | 600V |
| Beschrijving: | MOSFET N-CH 600V 32A SOT-227 |
| Current - Continuous Drain (Id) @ 25 ° C: | 32A |
| Email: | [email protected] |