Kopen IXFN60N80P met BYCHPS
Koop met garantie
| VGS (th) (Max) @ Id: | 5V @ 8mA |
|---|---|
| Vgs (Max): | ±30V |
| Technologie: | MOSFET (Metal Oxide) |
| Leverancier Device Pakket: | SOT-227B |
| Serie: | PolarHV™ |
| Rds On (Max) @ Id, VGS: | 140 mOhm @ 30A, 10V |
| Vermogensverlies (Max): | 1040W (Tc) |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | SOT-227-4, miniBLOC |
| Temperatuur: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| montage Type: | Chassis Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 8 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | IXFN60N80P |
| Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds: | 18000pF @ 25V |
| Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs: | 250nC @ 10V |
| FET Type: | N-Channel |
| FET Feature: | - |
| Uitgebreide beschrijving: | N-Channel 800V 53A 1040W (Tc) Chassis Mount SOT-227B |
| Aandrijfspanning (Max. Rds Aan, Min. Rds Aan): | 10V |
| Drain naar de Bron Voltage (Vdss): | 800V |
| Beschrijving: | MOSFET N-CH 800V 53A SOT-227B |
| Current - Continuous Drain (Id) @ 25 ° C: | 53A |
| Email: | [email protected] |