Kopen IXTH88N30P met BYCHPS
Koop met garantie
| VGS (th) (Max) @ Id: | 5V @ 250µA |
|---|---|
| Vgs (Max): | ±20V |
| Technologie: | MOSFET (Metal Oxide) |
| Leverancier Device Pakket: | TO-247 (IXTH) |
| Serie: | PolarHT™ |
| Rds On (Max) @ Id, VGS: | 40 mOhm @ 44A, 10V |
| Vermogensverlies (Max): | 600W (Tc) |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | TO-247-3 |
| Temperatuur: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | IXTH88N30P |
| Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds: | 6300pF @ 25V |
| Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs: | 180nC @ 10V |
| FET Type: | N-Channel |
| FET Feature: | - |
| Uitgebreide beschrijving: | N-Channel 300V 88A (Tc) 600W (Tc) Through Hole TO-247 (IXTH) |
| Aandrijfspanning (Max. Rds Aan, Min. Rds Aan): | 10V |
| Drain naar de Bron Voltage (Vdss): | 300V |
| Beschrijving: | MOSFET N-CH 300V 88A TO-247 |
| Current - Continuous Drain (Id) @ 25 ° C: | 88A (Tc) |
| Email: | [email protected] |