Kopen IXTT36P10 met BYCHPS
Koop met garantie
| VGS (th) (Max) @ Id: | - |
|---|---|
| Technologie: | MOSFET (Metal Oxide) |
| Leverancier Device Pakket: | TO-268 |
| Serie: | - |
| Rds On (Max) @ Id, VGS: | - |
| Vermogensverlies (Max): | - |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | TO-268-3, D³Pak (2 Leads + Tab), TO-268AA |
| Temperatuur: | - |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | IXTT36P10 |
| Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds: | - |
| Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs: | - |
| FET Type: | P-Channel |
| FET Feature: | - |
| Uitgebreide beschrijving: | P-Channel 100V 36A (Tc) Surface Mount TO-268 |
| Drain naar de Bron Voltage (Vdss): | 100V |
| Beschrijving: | MOSFET P-CH 100V 36A TO-268 |
| Current - Continuous Drain (Id) @ 25 ° C: | 36A (Tc) |
| Email: | [email protected] |