Kopen J60030-3PR met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning: | 600V |
|---|---|
| Klemtype: | Screw Terminal, Pressure Plate |
| Serie: | J600 |
| oriëntering: | - |
| Aantal circuits: | 3 |
| montage Type: | Chassis Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | J60030-3PR |
| Type zekeringhouder: | Block |
| Fuse Type: | Cartridge |
| Fuse Size: | 0.81" Dia x 2.25" L (20.6mm x 57.2mm) |
| For Use With / Gerelateerde Producten: | Class J |
| Uitgebreide beschrijving: | Fuse Block 30A 600V 3 Circuit Cartridge Chassis Mount |
| Beschrijving: | FUSE BLOCK CART 600V 30A CHASSIS |
| Huidige score: | 30A |
| Contact Material: | - |
| Contact Finish: | - |
| Email: | [email protected] |