JAN1N5419
JAN1N5419
Onderdeel nummer:
JAN1N5419
Beschrijving:
DIODE GEN PURP 500V 3A AXIAL
beschikbare kwaliteit:
16023 Pieces
Data papier:
JAN1N5419.pdf
Invoering
Kopen JAN1N5419 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als:1.5V @ 9A
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max):500V
Snelheid:Fast Recovery = 200mA (Io)
Serie:Military, MIL-PRF-19500/411
Reverse Recovery Time (TRR):250ns
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:B, Axial
Andere namen:1086-2092
1086-2092-MIL
Bedrijfstemperatuur - aansluiting:-65°C ~ 175°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:8 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:JAN1N5419
Uitgebreide beschrijving:Diode Standard 500V 3A Through Hole
diode Type:Standard
Beschrijving:DIODE GEN PURP 500V 3A AXIAL
Current - Reverse Lekkage @ Vr:1µA @ 500V
Current - gemiddelde gelijkgerichte (Io):3A