Kopen JAN1N5811US met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als: | 875mV @ 4A |
|---|---|
| Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): | 150V |
| Leverancier Device Pakket: | B, SQ-MELF |
| Snelheid: | Fast Recovery = 200mA (Io) |
| Serie: | Military, MIL-PRF-19500/477 |
| Reverse Recovery Time (TRR): | 30ns |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | SQ-MELF, B |
| Andere namen: | 1086-2127 1086-2127-MIL Q9178857 |
| Bedrijfstemperatuur - aansluiting: | -65°C ~ 175°C |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | JAN1N5811US |
| Uitgebreide beschrijving: | Diode Standard 150V 6A Surface Mount B, SQ-MELF |
| diode Type: | Standard |
| Beschrijving: | DIODE GEN PURP 150V 6A B-MELF |
| Current - Reverse Lekkage @ Vr: | 5µA @ 150V |
| Current - gemiddelde gelijkgerichte (Io): | 6A |
| Capaciteit @ Vr, F: | 60pF @ 10V, 1MHz |
| Email: | [email protected] |