Kopen JAN1N6128A met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning - Reverse Standoff (type): | 62.2V |
|---|---|
| Spanning - Spanning (Max) @ Ipp: | 112.8V |
| Spanning - Onderbreking (Min): | 77.9V |
| Type: | Zener |
| Leverancier Device Pakket: | Axial |
| Serie: | Military, MIL-PRF-19500/516 |
| Power Line Protection: | No |
| Power - Peak Pulse: | 500W |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | B, Axial |
| Andere namen: | 1086-2211 1086-2211-MIL |
| Temperatuur: | -55°C ~ 175°C (TJ) |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | JAN1N6128A |
| Beschrijving: | TVS DIODE 62.2VWM BPKG AXIAL |
| Current - Peak Pulse (10 / 1000μs): | 4.4A |
| Capacitieve @ Frequentie: | - |
| Bidirectionele kanalen: | 1 |
| toepassingen: | General Purpose |
| Email: | [email protected] |