Kopen JAN1N6331US met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Zener (Nom) (Vz): | 20V |
|---|---|
| Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als: | 1.4V @ 1A |
| Tolerantie: | ±5% |
| Leverancier Device Pakket: | B, SQ-MELF |
| Serie: | Military, MIL-PRF-19500/533 |
| Vermogen - Max: | 500mW |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | SQ-MELF, B |
| Andere namen: | 1086-19870 1086-19870-MIL |
| Temperatuur: | -65°C ~ 175°C |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 10 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | JAN1N6331US |
| Impedantie (Max) (ZZT): | 18 Ohm |
| Uitgebreide beschrijving: | Zener Diode 500mW ±5% Surface Mount B, SQ-MELF |
| Beschrijving: | DIODE ZENER 20V 500MW B-SQ MELF |
| Current - Reverse Lekkage @ Vr: | 50nA @ 15V |
| Email: | [email protected] |