Kopen JAN2N4957UB met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning - Collector Emitter Breakdown (Max): | 30V |
|---|---|
| transistor Type: | PNP |
| Leverancier Device Pakket: | UB |
| Serie: | - |
| Vermogen - Max: | 200mW |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | 3-SMD, No Lead |
| Andere namen: | 1086-20995 1086-20995-MIL |
| Temperatuur: | -65°C ~ 200°C (TJ) |
| Ruisgetal (dB Typ @ f): | 3.5dB @ 450MHz |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 23 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | JAN2N4957UB |
| Krijgen: | 25dB |
| Frequentie - Transition: | - |
| Uitgebreide beschrijving: | RF Transistor PNP 30V 30mA 200mW Surface Mount UB |
| Beschrijving: | TRANS PNP 30V 30MA |
| DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce: | 30 @ 5mA, 10V |
| Current - Collector (Ic) (Max): | 30mA |
| Email: | [email protected] |