Kopen JAN2N5005 met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning - Collector Emitter Breakdown (Max): | 80V |
|---|---|
| Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic: | 1.5V @ 500mA, 5A |
| transistor Type: | PNP |
| Leverancier Device Pakket: | TO-59 |
| Serie: | Military, MIL-PRF-19500/535 |
| Vermogen - Max: | 2W |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | TO-210AA, TO-59-4, Stud |
| Andere namen: | 1086-21006 1086-21006-MIL |
| Temperatuur: | -65°C ~ 200°C (TJ) |
| montage Type: | Stud Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 22 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | JAN2N5005 |
| Frequentie - Transition: | - |
| Uitgebreide beschrijving: | Bipolar (BJT) Transistor PNP 80V 5A 2W Stud Mount TO-59 |
| Beschrijving: | TRANS PNP 80V 5A TO59 |
| DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce: | 70 @ 2.5A, 5V |
| Current - Collector Cutoff (Max): | 50µA |
| Current - Collector (Ic) (Max): | 5A |
| Email: | [email protected] |