Kopen JANS1N6488 met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Zener (Nom) (Vz): | 4.3V |
|---|---|
| Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als: | 1.5V @ 1A |
| Tolerantie: | ±5% |
| Leverancier Device Pakket: | D-5A |
| Serie: | Military, MIL-PRF-19500/406 |
| Vermogen - Max: | 1.5W |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | SQ-MELF, A |
| Andere namen: | 1086-15984 1086-15984-MIL |
| Temperatuur: | -65°C ~ 175°C |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | JANS1N6488 |
| Impedantie (Max) (ZZT): | 9 Ohm |
| Uitgebreide beschrijving: | Zener Diode 1.5W ±5% Through Hole D-5A |
| Beschrijving: | DIODE ZENER 4.3V 1.5W D5A |
| Current - Reverse Lekkage @ Vr: | 5µA @ 1V |
| Email: | [email protected] |