Kopen JANTX1N5550US met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als: | 1.2V @ 9A |
|---|---|
| Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): | 200V |
| Leverancier Device Pakket: | B, SQ-MELF |
| Snelheid: | Fast Recovery = 200mA (Io) |
| Serie: | Military, MIL-PRF-19500/420 |
| Reverse Recovery Time (TRR): | 2µs |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | SQ-MELF, B |
| Andere namen: | 1086-15412-MIL |
| Bedrijfstemperatuur - aansluiting: | -65°C ~ 175°C |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 12 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | JANTX1N5550US |
| Uitgebreide beschrijving: | Diode Standard 200V 5A Surface Mount B, SQ-MELF |
| diode Type: | Standard |
| Beschrijving: | DIODE GEN PURP 200V 5A B-MELF |
| Current - Reverse Lekkage @ Vr: | 1µA @ 200V |
| Current - gemiddelde gelijkgerichte (Io): | 5A |
| Capaciteit @ Vr, F: | - |
| Email: | [email protected] |