Kopen JANTX2N2945A met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning - Collector Emitter Breakdown (Max): | 20V |
|---|---|
| Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic: | - |
| transistor Type: | PNP |
| Leverancier Device Pakket: | TO-46-3 |
| Serie: | Military, MIL-PRF-19500/382 |
| Vermogen - Max: | 400mW |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | TO-206AB, TO-46-3 Metal Can |
| Andere namen: | 1086-1076 1086-1076-MIL |
| Temperatuur: | -65°C ~ 200°C (TJ) |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | JANTX2N2945A |
| Frequentie - Transition: | - |
| Uitgebreide beschrijving: | Bipolar (BJT) Transistor PNP 20V 100mA 400mW Through Hole TO-46-3 |
| Beschrijving: | TRANS PNP 20V 0.1A TO-46 |
| DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce: | 70 @ 1mA, 500mV |
| Current - Collector Cutoff (Max): | 10µA (ICBO) |
| Current - Collector (Ic) (Max): | 100mA |
| Email: | [email protected] |