JANTX2N5237
JANTX2N5237
Onderdeel nummer:
JANTX2N5237
Fabrikant:
Microsemi
Beschrijving:
TRANS NPN 120V 10A TO-5
Leid Free Status / RoHS Status:
Bevat lood / RoHS non-compliant
beschikbare kwaliteit:
13220 Pieces
Data papier:
JANTX2N5237.pdf
Invoering
Kopen JANTX2N5237 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Spanning - Collector Emitter Breakdown (Max):120V
Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic:2.5V @ 1A, 10A
transistor Type:NPN
Leverancier Device Pakket:TO-5
Serie:Military, MIL-PRF-19500/394
Vermogen - Max:1W
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:TO-205AA, TO-5-3 Metal Can
Andere namen:1086-15524-MIL
Temperatuur:-65°C ~ 200°C (TJ)
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:20 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:JANTX2N5237
Frequentie - Transition:-
Uitgebreide beschrijving:Bipolar (BJT) Transistor NPN 120V 10A 1W Through Hole TO-5
Beschrijving:TRANS NPN 120V 10A TO-5
DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce:40 @ 5A, 5V
Current - Collector Cutoff (Max):10µA
Current - Collector (Ic) (Max):10A