Kopen JANTX2N6351 met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning - Collector Emitter Breakdown (Max): | 150V |
|---|---|
| Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic: | 2.5V @ 10mA, 5A |
| transistor Type: | NPN - Darlington |
| Leverancier Device Pakket: | TO-33 |
| Serie: | Military, MIL-PRF-19500/472 |
| Vermogen - Max: | 1W |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | TO-205AC, TO-33-4 Metal Can |
| Andere namen: | 1086-16200 1086-16200-MIL |
| Temperatuur: | -65°C ~ 200°C (TJ) |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | JANTX2N6351 |
| Frequentie - Transition: | - |
| Uitgebreide beschrijving: | Bipolar (BJT) Transistor NPN - Darlington 150V 5A 1W Through Hole TO-33 |
| Beschrijving: | TRANS NPN DARL 150V 5A TO-33 |
| DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce: | 1000 @ 5A, 5V |
| Current - Collector Cutoff (Max): | - |
| Current - Collector (Ic) (Max): | 5A |
| Email: | [email protected] |