Kopen JANTXV2N2323AS met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Off State: | 50V |
|---|---|
| Spanning - Gate Trigger (VGT) (Max): | 600mV |
| Leverancier Device Pakket: | TO-39 (TO-205AD) |
| Serie: | Military, MIL-PRF-19500/276 |
| SCR Type: | Sensitive Gate |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | TO-205AD, TO-39-3 Metal Can |
| Andere namen: | 1086-20691 1086-20691-MIL |
| Temperatuur: | -65°C ~ 125°C |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | JANTXV2N2323AS |
| Uitgebreide beschrijving: | SCR 50V Sensitive Gate Through Hole TO-39 (TO-205AD) |
| Beschrijving: | DIODE SILICON CTRL TO39 |
| Current - On State (It (RMS)) (Max): | - |
| Current - On State (It (AV)) (Max): | 220mA |
| Current -. Niet Rep Surge 50, 60Hz (ITSM): | - |
| Current - Hold (IH) (Max): | 2mA |
| Current - Gate Trigger (Igt) (Max): | 20µA |
| Email: | [email protected] |