Kopen JANTXV2N4239 met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning - Collector Emitter Breakdown (Max): | 80V |
|---|---|
| Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic: | 600mV @ 100mA, 1A |
| transistor Type: | NPN |
| Leverancier Device Pakket: | TO-39 (TO-205AD) |
| Serie: | Military, MIL-PRF-19500/581 |
| Vermogen - Max: | 1W |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | TO-205AD, TO-39-3 Metal Can |
| Andere namen: | 1086-20977 1086-20977-MIL |
| Temperatuur: | -65°C ~ 200°C (TJ) |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 20 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | JANTXV2N4239 |
| Frequentie - Transition: | - |
| Uitgebreide beschrijving: | Bipolar (BJT) Transistor NPN 80V 1A 1W Through Hole TO-39 (TO-205AD) |
| Beschrijving: | TRANS NPN 80V 1A TO39 |
| DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce: | 30 @ 250mA, 1V |
| Current - Collector Cutoff (Max): | 100nA (ICBO) |
| Current - Collector (Ic) (Max): | 1A |
| Email: | [email protected] |