JANTXV2N5002
Onderdeel nummer:
JANTXV2N5002
Beschrijving:
TRANS NPN 80V 5A TO59
beschikbare kwaliteit:
14665 Pieces
Data papier:
JANTXV2N5002.pdf
Invoering
Kopen JANTXV2N5002 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Spanning - Collector Emitter Breakdown (Max):80V
Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic:1.5V @ 500mA, 5A
transistor Type:NPN
Leverancier Device Pakket:TO-59
Serie:Military, MIL-PRF-19500/534
Vermogen - Max:2W
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:TO-210AA, TO-59-4, Stud
Andere namen:1086-21000
1086-21000-MIL
Temperatuur:-65°C ~ 200°C (TJ)
montage Type:Chassis, Stud Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:20 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:JANTXV2N5002
Frequentie - Transition:-
Uitgebreide beschrijving:Bipolar (BJT) Transistor NPN 80V 5A 2W Chassis, Stud Mount TO-59
Beschrijving:TRANS NPN 80V 5A TO59
DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce:30 @ 2.5A, 5V
Current - Collector Cutoff (Max):50µA
Current - Collector (Ic) (Max):5A