JC1A-DC20V
Onderdeel nummer:
JC1A-DC20V
Fabrikant:
Panasonic
Beschrijving:
RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 20V
Data papier:
JC1A-DC20V.pdf
Invoering
Kopen JC1A-DC20V met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Turn On Spanning (Max):16 VDC
Turn Off Voltage (Min):2 VDC
Klemtype:PC Pin
switching Voltage:250VAC - Max
Serie:JC
release Time:2ms
Relaistype:General Purpose
Packaging:Bulk
Temperatuur:-50°C ~ 60°C
opereren Time:15ms
montage Type:Through Hole
Fabrikant Onderdeelnummer:JC1A-DC20V
Kenmerken:-
Uitgebreide beschrijving:General Purpose Relay SPST-NO (1 Form A) 20VDC Coil Through Hole
Beschrijving:RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 20V
Contact Rating (Current):10A
Contact Material:Silver Alloy
Contactformulier:SPST-NO (1 Form A)
coil Voltage:20VDC
coil Type:Non Latching
coil Resistance:444 Ohms
coil Vermogen:900 mW
coil Current:45mA