JC1AF-TM-DC12V-F
JC1AF-TM-DC12V-F
Onderdeel nummer:
JC1AF-TM-DC12V-F
Fabrikant:
Panasonic
Beschrijving:
RELAY GEN PURPOSE SPST 15A 12V
Data papier:
JC1AF-TM-DC12V-F.pdf
Invoering
Kopen JC1AF-TM-DC12V-F met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Turn On Spanning (Max):9.6 VDC
Turn Off Voltage (Min):1.2 VDC
Klemtype:Quick Connect - 0.187" (4.7mm)
switching Voltage:250VAC - Max
Serie:JC
release Time:10ms
Relaistype:General Purpose
Packaging:Bulk
Andere namen:255-2968
JC1AF-TM-DC12V-F-ND
Temperatuur:-50°C ~ 60°C
opereren Time:30ms
montage Type:Chassis Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Onderdeelnummer:JC1AF-TM-DC12V-F
Kenmerken:-
Uitgebreide beschrijving:General Purpose Relay SPST-NO (1 Form A) 12VDC Coil Chassis Mount
Beschrijving:RELAY GEN PURPOSE SPST 15A 12V
Contact Rating (Current):15A
Contact Material:Silver Tin Oxide (AgSnO)
Contactformulier:SPST-NO (1 Form A)
coil Voltage:12VDC
coil Type:Non Latching
coil Resistance:160 Ohms
coil Vermogen:900 mW
coil Current:75mA