Kopen JC2AJ-TM-DC18V met BYCHPS
Koop met garantie
| Turn On Spanning (Max): | 14.4 VDC |
|---|---|
| Turn Off Voltage (Min): | 1.8 VDC |
| Klemtype: | Quick Connect - 0.187" (4.7mm) |
| switching Voltage: | 250VAC - Max |
| Serie: | JC |
| release Time: | 2ms |
| Relaistype: | General Purpose |
| Packaging: | Bulk |
| Temperatuur: | -50°C ~ 60°C |
| opereren Time: | 15ms |
| montage Type: | Chassis Mount |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | JC2AJ-TM-DC18V |
| Kenmerken: | - |
| Uitgebreide beschrijving: | General Purpose Relay DPST (2 Form A) 18VDC Coil Chassis Mount |
| Beschrijving: | RELAY GEN PURPOSE DPST 10A 18V |
| Contact Rating (Current): | 10A |
| Contact Material: | Silver Alloy |
| Contactformulier: | DPST (2 Form A) |
| coil Voltage: | 18VDC |
| coil Type: | Non Latching |
| coil Resistance: | 324 Ohms |
| coil Vermogen: | 1 W |
| coil Current: | 55.6mA |
| Email: | [email protected] |