Kopen JJS-30 met BYCHPS
Koop met garantie
| Nominale spanning - DC: | - |
|---|---|
| Nominale spanning - AC: | 600V |
| Size / Dimension: | 0.500" Dia x 1.885" L (12.70mm x 47.88mm) |
| Serie: | Limitron™ JJS |
| Reactietijd: | Fast |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | Cartridge, Non-Standard |
| Andere namen: | JJS-30-ND JJS30 |
| Temperatuur: | - |
| montage Type: | Holder |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Smelting I²t: | - |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 3 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | JJS-30 |
| Fuse Type: | Cartridge |
| Kenmerken: | - |
| Beschrijving: | FUSE CRTRDGE 30A 600VAC NON STD |
| Huidige score: | 30A |
| Klasse: | T |
| Breaking Capacity @ nominale spanning: | 200kA |
| goedkeuringen: | CE, CSA, UL |
| toepassingen: | Electrical, Industrial |
| Email: | [email protected] |