Kopen JR1AF-TM-DC48V met BYCHPS
Koop met garantie
| Turn On Spanning (Max): | 38.4 VDC |
|---|---|
| Turn Off Voltage (Min): | 4.8 VDC |
| Klemtype: | Quick Connect - 0.187" (4.7mm) |
| switching Voltage: | 250VAC, 30VDC - Max |
| Serie: | JR |
| release Time: | 2ms |
| Relaistype: | General Purpose |
| Packaging: | Bulk |
| Temperatuur: | -50°C ~ 70°C |
| opereren Time: | 10ms |
| montage Type: | Chassis Mount |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | JR1AF-TM-DC48V |
| Kenmerken: | - |
| Uitgebreide beschrijving: | General Purpose Relay SPST-NO (1 Form A) 48VDC Coil Chassis Mount |
| Beschrijving: | RELAY GEN PURPOSE SPST 16A 48V |
| Contact Rating (Current): | 16A |
| Contact Material: | Silver Alloy |
| Contactformulier: | SPST-NO (1 Form A) |
| coil Voltage: | 48VDC |
| coil Type: | Non Latching |
| coil Resistance: | 4.35 kOhms |
| coil Vermogen: | 530 mW |
| coil Current: | 11mA |
| Email: | [email protected] |