Kopen JW2ASN-B-DC6V met BYCHPS
Koop met garantie
| Turn On Spanning (Max): | 4.2 VDC |
|---|---|
| Turn Off Voltage (Min): | 0.6 VDC |
| Klemtype: | PC Pin |
| switching Voltage: | 250VAC, 30VDC - Max |
| Serie: | JW |
| release Time: | 5ms |
| Relaistype: | General Purpose |
| Packaging: | Tray |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| opereren Time: | 15ms |
| montage Type: | Through Hole |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 26 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | JW2ASN-B-DC6V |
| Kenmerken: | Insulation - Class B, Sealed - Fully |
| Uitgebreide beschrijving: | General Purpose Relay DPST (2 Form A) 6VDC Coil Through Hole |
| Beschrijving: | RELAY GENERAL PURPOSE DPST 5A 6V |
| Contact Rating (Current): | 5A |
| Contact Material: | Silver Nickel (AgNi) |
| Contactformulier: | DPST (2 Form A) |
| coil Voltage: | 6VDC |
| coil Type: | Non Latching |
| coil Resistance: | 68 Ohms |
| coil Vermogen: | 530 mW |
| coil Current: | 88mA |
| Email: | [email protected] |