Kopen K100J15C0GF5TL2 met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning - Nominale: | 50V |
|---|---|
| Tolerantie: | ±5% |
| Dikte (Max): | - |
| temperatuurcoëfficiënt: | C0G, NP0 |
| Size / Dimension: | 0.157" L x 0.098" W (4.00mm x 2.50mm) |
| Serie: | Mono-Kap™ K |
| ratings: | - |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | Radial |
| Andere namen: | 2252-305-02109 225230502109 BC1001TR K100J15COGF5TL2 |
| Temperatuur: | -55°C ~ 125°C |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 8 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | K100J15C0GF5TL2 |
| lead Style: | Straight |
| Afstand tussen de draden: | 0.098" (2.50mm) |
| Hoogte - Zittend (Max): | 0.220" (5.58mm) |
| Kenmerken: | - |
| Failure Rate: | - |
| Uitgebreide beschrijving: | 10pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial |
| Beschrijving: | CAP CER 10PF 50V C0G/NP0 RADIAL |
| Capaciteit: | 10pF |
| toepassingen: | General Purpose |
| Email: | [email protected] |