K331M10X7RF53H5
K331M10X7RF53H5
Onderdeel nummer:
K331M10X7RF53H5
Fabrikant:
Angstrohm / Vishay
Beschrijving:
CAP CER 330PF 50V X7R RADIAL
Data papier:
1.K331M10X7RF53H5.pdf2.K331M10X7RF53H5.pdf
Invoering
Kopen K331M10X7RF53H5 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Spanning - Nominale:50V
Tolerantie:±20%
Dikte (Max):-
temperatuurcoëfficiënt:X7R
Size / Dimension:0.142" L x 0.091" W (3.60mm x 2.30mm)
Serie:Mono-Kap™ K
ratings:-
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial
Temperatuur:-55°C ~ 125°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:8 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:K331M10X7RF53H5
lead Style:Formed Leads
Afstand tussen de draden:0.197" (5.00mm)
Hoogte - Zittend (Max):0.100" (2.54mm)
Kenmerken:-
Failure Rate:-
Uitgebreide beschrijving:330pF ±20% 50V Ceramic Capacitor X7R Radial
Beschrijving:CAP CER 330PF 50V X7R RADIAL
Capaciteit:330pF