K561M10X7RH5TL2
K561M10X7RH5TL2
Onderdeel nummer:
K561M10X7RH5TL2
Fabrikant:
Angstrohm / Vishay
Beschrijving:
CAP CER 560PF 100V X7R RADIAL
Data papier:
1.K561M10X7RH5TL2.pdf2.K561M10X7RH5TL2.pdf
Invoering
Kopen K561M10X7RH5TL2 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Spanning - Nominale:100V
Tolerantie:±20%
Dikte (Max):-
temperatuurcoëfficiënt:X7R
Size / Dimension:0.142" L x 0.091" W (3.60mm x 2.30mm)
Serie:Mono-Kap™ K
ratings:-
Packaging:Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos:Radial
Temperatuur:-55°C ~ 125°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:8 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:K561M10X7RH5TL2
lead Style:Straight
Afstand tussen de draden:0.098" (2.50mm)
Hoogte - Zittend (Max):0.062" (1.58mm)
Kenmerken:-
Failure Rate:-
Uitgebreide beschrijving:560pF ±20% 100V Ceramic Capacitor X7R Radial
Beschrijving:CAP CER 560PF 100V X7R RADIAL
Capaciteit:560pF