Kopen KBU35005-G met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning - Peak Reverse (Max): | 50V |
|---|---|
| Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als: | 1.1V @ 17.5A |
| Technologie: | Standard |
| Leverancier Device Pakket: | KBU |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tray |
| Verpakking / doos: | 4-SIP, KBU |
| Andere namen: | 641-1363 |
| Temperatuur: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 10 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | KBU35005-G |
| Uitgebreide beschrijving: | Bridge Rectifier Single Phase 50V 35A Through Hole KBU |
| diode Type: | Single Phase |
| Beschrijving: | RECT BRIDGE CELL 50V 35A KBU |
| Current - Reverse Lekkage @ Vr: | 10µA @ 50V |
| Current - gemiddelde gelijkgerichte (Io): | 35A |
| Email: | [email protected] |