Kopen KLPC1350X met BYCHPS
Koop met garantie
| Nominale spanning - DC: | 480V |
|---|---|
| Nominale spanning - AC: | 600V |
| Size / Dimension: | 3.000" Dia x 3.752" L (76.20mm x 95.30mm) |
| Serie: | POWR-GARD®, POWR-PRO® KLPC |
| Reactietijd: | Slow |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | Cylindrical, Blade Terminal (Bolt) |
| Andere namen: | KLPC1350 |
| Temperatuur: | - |
| montage Type: | Bolt Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Smelting I²t: | - |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 11 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | KLPC1350X |
| Fuse Type: | Cartridge |
| Kenmerken: | - |
| Beschrijving: | FUSE CRTRDGE 1.35KA 600VAC/480DC |
| Huidige score: | 1.35kA |
| Klasse: | L |
| Breaking Capacity @ nominale spanning: | 200kA AC, 300kA DC |
| goedkeuringen: | CE, CSA, UL |
| toepassingen: | Electrical, Industrial |
| Email: | [email protected] |