Kopen KRL6432T4-M-R005-F-T1 met BYCHPS
Koop met garantie
| Tolerantie: | ±1% |
|---|---|
| temperatuurcoëfficiënt: | ±50ppm/°C |
| Leverancier Device Pakket: | 2512 |
| Size / Dimension: | 0.126" L x 0.252" W (3.20mm x 6.40mm) |
| Serie: | KRL |
| Weerstand (Ohm): | 0.005 |
| Vermogen (Watt): | 2W |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | Wide 2512 (6432 Metric), 1225 |
| Temperatuur: | -55°C ~ 155°C |
| Aantal Beëindiging: | 4 |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | KRL6432T4-M-R005-F-T1 |
| Hoogte - Zittend (Max): | 0.028" (0.70mm) |
| Kenmerken: | Automotive AEC-Q200, Current Sense |
| Failure Rate: | - |
| Uitgebreide beschrijving: | 0.005 Ohm ±1% 2W Chip Resistor Wide 2512 (6432 Metric), 1225 Automotive AEC-Q200, Current Sense Metal Foil |
| Beschrijving: | RES SMD 0.005 OHM 2W 2512 WIDE |
| Samenstelling: | Metal Foil |
| Email: | [email protected] |